KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız 1993 yılı OCAK ayında Antalya bölgesinde Faaliyetlerine başlamış, İki ana kategoride faaliyetlerini geliştirerek devam etmiştir. Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda Dondurulmuş Gıda alanlarında Türkiye’nin en güçlü markalarının Bölge Distribütörlüğünü yapmış Antalya bölgesinde her kategoriden müşteri portföyünü bünyemizde barındırarak bu müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamış ve karşılamaya devam etmektedir.

Kuruluştaki ana konumuz olan Kurubuz üretimimiz sektörel gelişim ile birlikte büyümüş ve büyümeye devam etmektedir. Firmamız bu doğrultuda teknoloji ve gelişmeleri yakından takip ederek üretimimizi günün koşullarına uygun hale getirerek müşterilerine bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşterilerimize fayda sağlamaktadır.

30 Yıldır hizmet ve ürün kalitesinden, Müşteri memnuniyetinden ödün vermeden hem müşterilerimize hem de Firmamıza değer katmaya devam etmekteyiz.

Firmamız çevreye duyarlı politikalar ile hem dünyamıza hem de ülkemize katkı sağlamaktadır, bu politikamızı geliştirerek devam etmek kararlılığını ana hedef olarak benimsemiş bu doğrultuda çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Kuru Buz Kullanım Alanları

Gıda sektorunde malların sevkıyatından ürünlerın bozulmaması ve hijyen ortamda olmaları için kullanılır.

Bitkilerin yaşamlarını sürdürebilmeleri için en önemli madde Karbondioksit’ tir. Seracılıkta kuru buz katı ve gaz halinde kullanılmaktadır.

Dondurulmuş gıdaların uzak noktalara sevkiyatında ve elektrik kesintilerinde kullanılır.

Özellikle yaz aylarında taze balığın korunması ve sevk edilmesinde kullanılır.

Kuru buz bir çok ilaçta gaz halinde kullanılır.